Možnosti dopravy a poplatky za poštovné

K výslednej cene, ktorá sa vo vašom košíku automaticky vypočíta, sa priráta poplatok za poštovné. Cena poštovného je vytvorená na základe platného sadzobníka Slovenskej pošty a tovar vám bude doručený Slovenskou poštou.

Pri objednávke nad 50 Eur je poštovné zadarmo, v prípade služby „Balík na adresu“ znížené na 1 Eur.
V prípade služby „Kuriér“ znížené na poplatok 1,89 €.

Pri objednávke do 50 € cena poštovného závisí od zvolenej možnosti dopravy a platby a zobrazí sa pri potvrdení vašej objednávky.

Pri možnosti dopravy Slovenskou poštou „Balík na poštu“ s doručením do 3 pracovných dní od vyexpedovania z nášho skladu je to 2,49 €. Pričom pri platbe na dobierku sa suma navýši o poplatok za dobierku v hodnote 1,5 €.

Pri možnosti dopravy Slovenskou poštou „Balík na adresu“ s doručením do 3 pracovných dní od vyexpedovania z nášho skladu je to 3,69 €. Pričom pri platbe na dobierku sa suma navýši o poplatok za dobierku v hodnote 1,3 €.

A pri tretej možnosti dopravy Slovenskou poštou „Kuriér na poštu“ s doručením do 2 pracovných dní od vyexpedovania z nášho skladu je poplatok 4,99 €. A pri platbe na dobierku sa poplatok za dopravu navýši o poplatok za dobierku v hodnote 1 €.

možnosť dopravy do 50 €
platba vopred
(prevodom)

poplatok za dobierku
nad 50 €
Balík na poštu2,49 €1,5 €zdarma
Balík na adresu3,69 €1,3 €1 €
Kuriér na poštu4,99 €1 €1,89 €

Dodanie zásielok cez LUX shop zabezpečujeme len v rámci Slovenskej republiky. V prípade záujmu o zaslanie tovaru mimo Slovenskej republiky, napr. do Českej republiky, nás, prosím, kontaktujte na email: vydavatelstvo@lux.sk.